Inloggen
Op deze website kunnen klanten van Oranka een bestelling plaatsen. Zonder inlogcode is bestellen op deze website niet mogelijk.
Heb je nog geen inloggegevens of ben je de gegevens kwijt?
Bel +31 (0)74 - 266 8867 of mail verkoop@oranka.nl
(Let op: Inloggegevens worden enkel verstrekt aan zakelijke (bestaande) klanten)
Oranka 3% 1+19 is de fruitwaterlijn van Oranka en de opvolger van de voormalige Frisco-producten. Deze categorie bestaat uit lichte, verfrissende waters met een smaakje, speciaal ontwikkeld voor dagelijkse consumptie binnen horeca, catering, zorginstellingen en andere vormen van grootverbruik.
De fruitwaters bevatten 3% vruchtensap en worden verdund in een verhouding van 1 deel concentraat op 19 delen water. Dit zorgt voor een frisse en toegankelijke drank die een uitstekend alternatief vormt voor frisdrank. Oranka 3% fruitwater is efficiënt in gebruik, volledig vegan en ideaal voor locaties waar dorstlessing, variatie en constante kwaliteit centraal staan.
Oranka Sinaasappel 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte sinaasappelsmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Appel 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte appelsmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Zwarte Bessen 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte zwarte bessensmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Citroen 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte citroensmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Ananas 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte ananassmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Watermeloen 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte watermeloensmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Appel-Kers 1+19 – 3% is een verfrissend fruitwater met een lichte appel-kerssmaak. Water met een smaakje, ideaal voor horeca en grootverbruik. Vegan en eenvoudig te bereiden.
€ 0,00
Oranka Fruitwater Assortidoos 1+19 – 3% met vier smaken: zwarte bessen, citroen, ananas en watermeloen. 12 pakjes per doos (3 per smaak). Vegan.
€ 0,00